درباره ما

اندکی در مورد نهالستان گردو فیدان

_

نهالستان گردو فیدان با ۴۰ سال سابقه تولید نهال گردو، به شما کمک می‌کند تا بتوانید باغ میوه خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به باردهی با راندمان بالا برسانید و باغات خود را به حالت تجاری در بیاورید.
این مجموعه با فروش تک و عمده نهال‌های گردو اصیل و شناسنامه دار خارجی، ایرانی و خوشه‌ای توانسته است تا توقعات و نیازهای باغداران و کشاورزان کشورمان ایران را برآورده سازد.
تمامی نهال‌های گردوی ارائه شده در نهالستان فیدان در نوع خود کم نظیر‌ند.‌ این نهال‌ها با نگاهی علمی و بسیار دقیق، صرفاً برای مصارف تجاری تولید شده‌اند تا بیشترین میزان رضایت باغدار را دریافت کنند. فراموش نکنید که از پیشرفته‌ترین و به روزترین آزمایشگاه‌ها برای پرورش این نهال‌ها استفاده شده است.
باغداران و کشاورزان عزیز می‌توانند با توجه به توسعه اینترنت از هر کجای ایران اقدام به ثبت سفارش و دریافت محصولات در بسته‌بندی‌های ایمن و مجهز کنند.

 

  • خرید نهال گردو
  • احداث باغ گردو
۴۲

سال تجربه
تولید نهال گردو

بزرگترین بازار نهال گردو 

تولید کننده برتر نهال گردو

_


باغداران و کشاورزان عزیز می‌توانند با توجه به توسعه اینترنت از هر کجای ایران اقدام به ثبت سفارش و دریافت محصولات در بسته‌بندی‌های ایمن و مجهز کنند.
از مشاوره تخصصی کاملاً رایگان مجموعه نهالستان گردو فیدان کمک بگیرید تا بتوانید با توجه به شرایط محیطی محل کشت، بودجه و اهداف کاشت‌ نهال، بهترین نهال‌ها را با رقابتی‌ترین قیمت تهیه کنید. نهالستان گردو فیدان قصد دارد تا با تکیه بر اعتماد شما، گامی بزرگ در رشد و توسعه صنعت کشاورزی و باغداری کشور بردارد.

  • بیش از ۴۲ سال تجربه و اصالت
  • گواهی بهداشت و کارت قرنطینه
  • دارای لیبل اصالت (جهاد کشاورزی)

گردو فیدان

اعضای تیم

_
image

مهندس علی ارجمند

مدیریت نهالستان

image

مهندس آرش پایکار

متخصص کسب کار
image

زهرا

مدیریت داخلی